בית   |   האזנה לשירים   |   הורדות וחינמים   |   קניות   |   לוח הופעות   |   צרו קשר     


להורדת כל הדיסק שלי בחינם לחצו כאן ושמרו את קובץ ה-zip
הכולל את כל השירים בתוכו אצלכם במחשב.

(מי שלא יודע מה זה קובץ zip - הסבר קצר למטה.)

מי שנהנה מהשירים שלי ורוצה לעזור לי להגיע לכמה שיותר אנשים (כי למוזיקאים כמוני אף פעם לא יהיה כסף ליחסי ציבור) מוזמן לשלוח אימייל לחברים עם המלצה על שירים שלי מיוטיוב + קישור לדף הזה שבו אפשר להוריד את הדיסק המלא בחינם (הכי חשוב). אפשר ורצוי גם להמליץ על שירים מהערוץ שלי ביוטיוב לחברים בפייסבוק ובטוו'יטר.
שיתוף, כמו חיוך, לא עולה כסף...
תודה רבה רבה!!!!כל השירים נמצאים בתוך קובץ zip יחד עם כמה קישורים לפייסבוק שלי, לאתר הזה ועוד כל מיני.
לפתיחת קובץ ה-zip לשם הוצאת כל התוכן מתוכו צריכה להיות מותקנת אצלכם במחשב תוכנה הפותחת קבצי zip. עם מערכות הפעלה Windows 7 ומעלה תוכלו לפתוח את הקובץ ולשלוף את התוכן מתוכו גם בלי שום תוכנה מותקנת, אבל אם אתם לא יכולים, אני ממליץ על 7zip. להורדת 7zip בחינם לחצו כאן.

מי שלא בא לו להסתבך או שרוצה רק שירים ספציפיים מתוך הדיסק יכול פשוט ללכת לדף הראשי של האתר ומתחת לכל שם של שיר, בתפריט בצד ימין, יש קישור ישיר להורדת השיר בפורמט mp3. זה נראה ככה:השירים שאני נותן להורדה בחינם הם בפורמט mp3 באיכות סבירה של 128. מי שחשובה לו האיכות (ורוצה לעזור לי ולחתולה שלי לשרוד את החודש) יכול להזמין את הדיסק הפיזי או לשלם אונליין ולהוריד אותו ב-mp3 באיכות מעולה של 320 ובמחיר שפוי כאן בדף הקנייה ובאמת להינות מהשירים עם סאונד משובח (ומהאקורדים של כל השירים יחד עם המילים!)

דרך אגב, כולם מוזמנים לעשות לייק לדף שלי בפייסבוק ולהתעדכן כשיש משהו מעניין כמו שירים חדשים או הופעות.

שוב תודה,

דורון פייביש.


הוספה למועדפים (Ctrl+D)

דף הבית    הורדות וחינמים    קניית הדיסק \ mp3    לוח הופעות    פרטיות    תנאי שימוש    צרו קשר  

© כל הזכויות שמורות - Copyright 2013 - DoronFaibish.com